Kendrick Lamar satricina Hip-Hopa pasauli ar “DAMN.”

Kendrika sezona ir klāt! Lielā piektdiena kļuva vēl lielāka, kad Komptonas mākslinieks Kendrick Lamar izlaida savu ceturto studijas albumu DAMN.. Jaunais projekts sastāv no 14 dziesmām un tajā piedalās trīs viesmākslinieki – Rihanna, Zacari un U2. Producentu sarakstā parādās tādi vārdi kā Soundwave, DJ Dahi, Mike Will-Made it un Cardo.

Albumu atver dziesma BLOOD., kurā Kendriku nošauj akla sieviete, kurai viņš centās palīdzēt. Šis skits ir pirmā vieta, kurā klausītāji tiek iepazīstināti ar dzīvības un nāves motīvu, kurš caurvij jauno albumu.

Daudzi fani pēc The Heart Pt. 4 iznākšanas un dziesmas pēdējās rindas “Y’all got til April the 7th to get your shit together” cerēja, ka Kendriks norāda uz jaunā albuma iznākšanas datumu, tā vietā, šajā dienā iTunes parādījās albuma pre-order iespēja, kas norādija uz albuma iznākšanu Lielajā piektdienā. Visticamāk, arī albuma galvenajam singlam HUMBLE. vajadzēja iznākt tieši 7. aprīlī, taču tas, reizē ar dziesmas video, tika izlaists jau 30. martā, reaģējot uz internetā noplūdudināto singla cover art.

Lai gan, pāris stundas pirms iznākšanas, nepilnīga albuma versija tomēr noplūda, izskatās, ka DAMN. pirmajā nedēļā pārdoto vienību skaits sasniegs aptuveni 450 tūkstošus, apsteidzot visus iepriekšējos K. Dot projektus.

Izbaudi jauno klasiku un padalies ar draugiem!