Vai šodien mūs sagaida vēl viens Kendrika albums?

Internetu pārņēmušas fanu teorijas par to, ka Lieldienās mēs varētu sagaidīt vēl vienu Kendrick Lamar albumu. Teoriju ir daudz, bet daži pieņēmumi ir pietiekami loģiski, lai tiem pievērstu vairāk uzmanības.

Teoriju sākums meklējams arī albuma sākumā. DAMN. atver dziesma BLOOD., kurā Kung Fu Kenny tiek nogalināts. Albums iznāca Lielajā piektdienā – dienā, kurā Jēzus mira, pirms viņš augšāmcēlās Lieldienās. Kad albuma pre-order parādījās iTunes, sākotnējais DAMN. izdošanas datums tika norādīts 16. aprīlis – Lieldienas.

TDE producenta Sounwave tvīti raisa tālāku diskusiju.

Vēlāk tvīts par neoficiālo versiju tiek precizēts:

Taču, pa laiku starp Soundwave paziņojumiem, fani jau nonāk pie divdabības versijas, jeb – zilā vai sarkanā tablete. DAMN. viennozīmīgi tiek asociēts ar sarkano krāsu, kamēr Kendrika profila fons Spotify tagad tiek rotāts ar bildi pie zilas sienas. Kā norāda minējumi, iepriekš The Heart pt. 4 izskanējušas un neizprastais saīsinājums TOC (With TOC/you see the flames/In my E-Y-Es/it’s not a game), varētu nozīmēt “the other color”. Ja tā, tad projekts DAMN. varētu būt “sarkanā tablete”, jo, atgādinot, albums sākās ar dziesmu BLOOD. un, iespējamais, jaunais albums attiecīgi būtu “zilā tablete”. Tāpat fani norāda, ka burts “M” uz jaunā albuma kovera izskatās kā velna ragi, radot teoriju, ka iespējamā jaunā albuma nosaukums varētu sastāvēt no burta “O”, kurš savukārt izskatītos kā halo uz Kendrika galvas.

Tāpat svarīgi atzīmēt, ka albuma pēdējā dziesma DUCKWORTH. noslēdzās ar šāvienu un visa albuma attīšanu līdz sākumam – dziesmai BLOOD. un Kendrika ievadvārdiem – “So I was takin’ a walk the other day”. Vai tā ir iespēja atgriezties un paņemt “zilo tableti”? To mēs redzēsim šodien!